🇬🇧

Tanem

tanem

Çağlayan Gıda, bakliyatın bereketini sofralara taşıyan, doğal ve sağlıklı ürünleriyle müşterilerinin güvenini kazanmış öncü bir şirkettir. Çağlayan Gıda olarak, sadece işimizde değil, aynı zamanda toplumda ve doğada da sorumluluk sahibi bir firmayız. Zengin toprakların kucakladığı bereketli Anadolu coğrafyasında, geleneksel tarım yöntemleriyle yetiştirilen ve titizlikle işlenen bakliyatlarımızla, müşterilerimize doğal ve besleyici ürünler sunuyoruz. 

Çağlayan Gıda, hem perakende market grubuna yönelik olarak 900 gr lık paketlerde hem de HORECA ve EDT firmalarına özel olarak 25 kg lık çuval olarak satışa sunduğu Tanem markası ile müşterilerine lezzetli ve sağlıklı ürünler sunma misyonuyla yıllardır varlığını sürdürmektedir. Biz, bakliyatın doğallığını ve bereketini sofralara taşıyan bir aileyiz.

Market, HORECA ve EDT firmalarına tedarik konusunda partneriniz olarak, Tanem markamız ile lezzetli yemeklerin ve unutulmaz anların mimarı olmaya devam edeceğiz.

Ürün Çeşitleri

Tüm ürünlerimiz, bereketli toprakların doğal, sağlıklı ve lezzetli mahsullelerinden, TSE Ürün standartlarına ve GMP (iyi Üretim Uygulamaları) kurallarına uygun olarak üretilmektedir.